TERENIA OTS

PVP-RPG


#1 2009-03-05 20:27:06

Axel_5

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 20
Punktów :   

[Informacja]Wybory Moderatorów.

http://image-fast.com/image/4f68e485747d/logomale.jpg


NADSZEDŁ NAJLEPSZY CZAS ABY ROZKRĘCIĆ I ROZREKLAMOWAĆ SERWER oraz FORUM.
Więc zaczynam, proszę o pisanie podań na stanowisko Moderatora.
A zarazem reklamowanie wpierw Forum, następnie OTS-a, ażeby więcej ludzi mogło się czegoś dowiedzieć.


Ps. Prosił bym aby podania były pisane w tak zwanych: "quote"(>>) oraz szczegółowo napisane.

1.Imię:
  a)Nick z forum:
  b)Nick z gry:

2.Dokładna data urodzenia:

3. Czym się zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?

4. Jakie są Twoje zainteresowania (poza Awars)?

5. Co Cię skłoniło do napisania tego podania ?

6.Ie czasu w ciągu doby jesteś w stanie poświecić na wykonywanie obowiązków Moderatora?

7.Co innego przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? Masz doświadczenie w moderowaniu? Czy uważasz, ze posiadasz cechy charakterystyczne dla dobrego moderatora? (prosimy o dłuższą wypowiedz)

8. Pytanie „wytężające umysł”
a)Dlaczego Rumcajs nie lubił Shreka? (dłuższa odpowiedz mile widziana)
b) Załóżmy, ze rozbiłeś(as) sie na bezludnej wyspie. Jakie 2 rzeczy chciał(a)byś tam ze sobą mięć i dlaczego?

9. Jaki dział chcesz moderować ?

Offline

 

#2 2009-03-05 21:45:15

Allie

Użytkownik

4321739
Skąd: Dobiegniew
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 24
Punktów :   -4 
WWW

Re: [Informacja]Wybory Moderatorów.

1.Imię: Ariel
  a)na forum - Allie
  b)Kiedy tylko powstanie będzie - Allie
 
2.Dokładna data urodzenia:
  07.08.1992
3. Czym się zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?
  Ucze się aktualnie jestem w 3 klase gimnazjum.
4. Jakie są Twoje zainteresowania (poza Awars)?
   Awars?oO ; D nie gram w to odkiedy sfarmili mi cala armie ;/ Gram w grę przeglądarkową jaką jest Gladiatus xDD, oczywiscie Tibię, jezdze tez na deskorolce i czasami BMX.
5. Co Cię skłoniło do napisania tego podania ?
   Pomoc w prowadzeniu forum i powstanie tego serwera ;] ( takze kumplowi, który powiedzial mi o powstawaniu tego serwera {Eldiane} ) przegladam zapowiedz serwera od ponad miesiąca po parenascie razy w ciagu dnia zeby sie dowiedziec co udalo wam sie dodac itp.
6.Ie czasu w ciągu doby jesteś w stanie poświecić na wykonywanie obowiązków Moderatora?
  Tyle ile trzeba. Jeżeli nie mam co robic to zawsze siedze na kompie ;p a jezeli nawet gram to zawsze mam wlaczona przegladarke z 4um serwa na ktorym aktualnie gram.Ogólnie mogę poświęcic nawet do 10 godzin jezeli mam co robic na kompie. ;]
7.Co innego przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? Masz doświadczenie w moderowaniu? Czy uważasz, ze posiadasz cechy charakterystyczne dla dobrego moderatora? (prosimy o dłuższą wypowiedz)
Z tym będzie ciężej nigdy nie byłem modem na zadnym 4um, ale zawsze pomagałem jak tlyko mogłem
8. Pytanie „wytężające umysł”
a)Dlaczego Rumcajs nie lubił Shreka? (dłuższa odpowiedz mile widziana)
   oO tutaj to mnie zagieles ;x nie wiem jak na to odpowiedziec.
b) Załóżmy, ze rozbiłeś(as) sie na bezludnej wyspie. Jakie 2 rzeczy chciał(a)byś tam ze sobą mięć i dlaczego?
  Hmm... mój dom (mam w nim wszystkie rzeczy potrzebne do przezyci a takze kompunter , na którym móglbym pomagac graczom na 4um :) ) i deskorolkę (musze pojezdzic conajmniej 1 raz w tygodniu )
9. Jaki dział chcesz moderować ?
Chciałbym moderowac dział "Propozycje", "handel" i moze "skargi i bugi".

Ostatnio edytowany przez Allie (2009-03-05 22:13:21)

Offline

 

#3 2009-03-05 21:49:05

jazza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: [Informacja]Wybory Moderatorów.

Powiedzmy ze ja zloze swoje podanie ;d

Axel_5 napisał:

1.Imię:
  a)Nick z forum: jazza(tutaj), jazza(tnet)
  b)Nick z gry: karoleer lincarcerated/xertix(rl tibia)

2.Dokładna data urodzenia: 11/11/1994

3. Czym się zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?- Ucze sie w Anglii

4. Jakie są Twoje zainteresowania (poza Awars)? Pilka Nozna(Gram w klubie), Koszykowka, Pilka Reczna, Gry Komputerowe, atletyka.

5. Co Cię skłoniło do napisania tego podania ? Nudze sie, i chce gdzies pomoc komus ;o

6.Ie czasu w ciągu doby jesteś w stanie poświecić na wykonywanie obowiązków Moderatora? Od 3 do 6h dziennie.

7.Co innego przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? Masz doświadczenie w moderowaniu? Czy uważasz, ze posiadasz cechy charakterystyczne dla dobrego moderatora? (prosimy o dłuższą wypowiedz)
Moderowalem rozne fora, ale za dlugo one nie pozyly, cechy mam dobre na moderatora, trzymam sie regulaminu, dlugo siedze na forum, jestem pilny(;o)

8. Pytanie „wytężające umysł”
a)Dlaczego Rumcajs nie lubił Shreka? (dłuższa odpowiedz mile widziana) Bo shrek jest zielony i jest ogrem ;<
b) Załóżmy, ze rozbiłeś(as) sie na bezludnej wyspie. Jakie 2 rzeczy chciał(a)byś tam ze sobą mięć i dlaczego?
Pilka do nogi razem z pompka, bez grania bym sie zanudzil na smierc oraz domek w ktorym moglbym mieszkac i wytrwac burze/sztormy/burze piaskowe/deszcz.

9. Jaki dział chcesz moderować ?
-Rozmowy Ogolne
-Pytania dot. OTSA
-Filmy i Zdjecia

Ktores z tych trzech, moge i moderowac wszystkie trzy, jezeli jest taka szansa.

Ostatnio edytowany przez jazza (2009-03-05 21:50:50)

Offline

 

#4 2009-03-08 05:31:51

Arts

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: [Informacja]Wybory Moderatorów.

Spoiler:

1.Imię:
  a)Nick z forum: Arts (tutaj) , arts1991 (tibia.net.pl)
  b)Nick z gry: Arts (tutaj będzie ) , Arwius Rookslayer (RL)

2.Dokładna data urodzenia: 25/02/1991

3. Czym się zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?
Na dzień obecny uczę się w 2 klasie liceum ogólnokszałcącego o profilu humanistycznym.

4. Jakie są Twoje zainteresowania (poza Awars)?
Zajmuję się moim ulubionym przedmiotem historią w niej głównie czytanie książek historycznych , poszukiwanie przodków , wyszukiwanie informacji itp...Po za tym lubię też komputery czy ogólnie nazwać Informatyka.W tym zakresie zajmuje się programowaniem , gdzie uczę się C ++ oraz PHP.Znam dobrze język HTML , podstawowy do zrobienia szablonu strony , co jeszcze można uznać granie w gry komputerowe i w fpp (Call of Duty , RTCW itp.. ) , strategia (Age of Empires itp,, ) ,mmorg (Tibia , Knight Online , Cabal Online ),sieciowe (America's Army ).Można jeszcze zaliczyć gdzie też grałem w Ogame , Plemiona i różne gry przez przeglądarkę.Po za kumputerami lubię jazdę na rowerze , basen , piłka nożna itp..Oprócz tych wszystkich lubię tworzyć OTS oraz bawić się w mapperstwo (3 lata)

5. Co Cię skłoniło do napisania tego podania ?
Od jakiegoś czasu zauważyłem waszą zapowiedż na TNT i mnie zaciekawił wasz OTS , tym samym że mapka jest naprawdę ogromna i macie tym samym liczny team do prowadzenia OTS.To chcę sprawdzić jako moderator na forum i pomagac innym


6.Ie czasu w ciągu doby jesteś w stanie poświecić na wykonywanie obowiązków Moderatora?
Mógłbym codziennie , zależy od pory tez dnia.Tak licząc : wieczorami aż do nocy albo rano (1-4 h).


7.Co innego przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? Masz doświadczenie w moderowaniu? Czy uważasz, ze posiadasz cechy charakterystyczne dla dobrego moderatora? (prosimy o dłuższą wypowiedz)
Mam duże doświadczenie w moderowaniu : Moderowałem na różnych forach oraz tym samym byłem 4 razy adminem portali różnych , obecnie nie istnieją.Mam bardzo dobre cechy na moderatora , jestem pilny i pomocny , pilnie przestrzegam regulaminu.Co do moich cech - mam dobrą reputację u administracji jak tym samym użytkowników , gdzie uważają mnie za sympatycznego i miłego.Tym samym bym chciał wprowadzić różnego rodzaju pomysły itp..

8. Pytanie „wytężające umysł”
a)Dlaczego Rumcajs nie lubił Shreka? (dłuższa odpowiedz mile widziana)
Shrek jest Ogrem a Rumcajs jest zupełnie innym stworzeniem.Takie moje założenie.
b) Załóżmy, ze rozbiłeś(as) sie na bezludnej wyspie. Jakie 2 rzeczy chciał(a)byś tam ze sobą mięć i dlaczego?
Między innymi jak inni się wypowiedzieli : wszystkie przedmioty potrzebne do życia , rower bez niego nie ma frajdy
9. Jaki dział chcesz moderować ?
- Rozmowy Ogólne
- Propozycję
- Filmy i Zdjęcia

Ostatnio edytowany przez Arts (2009-03-08 05:33:38)

Offline

 

#5 2009-07-09 19:31:11

Allie

Użytkownik

4321739
Skąd: Dobiegniew
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 24
Punktów :   -4 
WWW

Re: [Informacja]Wybory Moderatorów.

mozna wiedziec kiedy rozwiazanie wyborow ?;D juz ponad 4 miechy a wynikow nie ma . . .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldrzwi tibia22 busy Frankfurt